Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Що таке MACRO

Переваги роботи з філерами CROMA saypha®:

Унікальність продукту забезпечується інноваційним методом його виробництва – крос-лінкінг від CROMA (Austria) – технологія MACRO (MAtrix CROsslinking), яка включає 3 кроки:

1. Підготовка ГК

 • стартова точка: високомолекулярна гіалуронова кислота, нетваринного походження
 • контрольований процес фракціонування зшитої ГК
 • результат: високий рівень диверсифікації вихідного матеріалу.

Крім високомолекулярної ГК Croma додає фрагменти ГК з іншою довжиною ланцюга. Це основа для майбутнього кроку зшивки. Через особливий спосіб створення, ланцюги ГК щільно прилягають один до одного, для того щоб досягти оптимальної сітчастої будови (необхідно для найбільш правильного розподілу та оптимального часу біодеградації всередині дермального шару).

2. Зшивання (crosslinking) 

 • Високоефективний процес зшивання з використанням BDDE. Цей етап полягає в сплетенні ниток ГК за допомогою сполучних мостів для запобігання ранній біодеградації ГК та тривалішого ефекту.
 • BDDE зв’язує диверсифікований вихідний матеріал для створення стабільної ГК

3. Очищення та гомогенізація

 • Очищення – видалення залишкового зшиваючого агента BDDE (butanediol diglycidilether). Видаляються залишки, що не вступили у зв’язок з матрицею, а також інші небажані компоненти, таких як протеїни та ендотоксини. Саме “крок очищення” надає нам високий рівень чистоти та безпеки продукції. Процес закінчується вивільненням з гелю кисню, щоб поліпшити стійкість речовини, що знаходяться в шприці.
 • Гомогенізація — унікальний та запатентований метод гомогенізації зшитої та незшитої ГК – результат стабільна 3D структура ГК, що дозволяє гелю бути максимально пластичним та фізіологічним. Це дозволяє видавлювати гель звичайним ін’єкційним зусиллям, дає більше контролю за процесом ін’єкції, робить процедуру більш комфортною для пацієнта.

 

Ін’єкції saypha ® не обмежуються виключно корекцією зморшок, а покращують еластичність шкіри та надають їй тонусу. За допомогою препаратів виконується – коригування овалу обличчя, у тому числі корекція вилиць і носогубних складок, ліквідація “кіл” під очима (носослізної борозни). Плюс можливість підтримувати постійно прекрасний стан шкіри за допомогою препарату для біоревіталізації – saypha® RICH – результат від процедури помітний практично відразу.

Шкіра розгладжується, гідратується, стає пружною, доглянутою.

 • Універсальність для всіх типів шкіри та віку.
 • Унікальна можливість безпечної та природної корекції об’ємів у молодих пацієнтів.
 • Безпечний перехід з інших препаратів – внутрішньошкірні імплантати saypha® є абсолютно сумісними з іншими препаратами гіалуронової кислоти.
 • Стабільний естетичний результат – saypha® – це гарантія виключно безпечного, стабільного та максимальн природного естетичного результату корекції.
 • Природне фізіологічне поповнення дефіциту об’єму. Незалежно від об’єму введеного препарату не викликає дефіциту міміки.
 • Комфортність процедури – відсутність хворобливих відчуттів при введенні, а також відсутність негайних та відстрочених ускладнень роблять процедуру введення saypha® комфортною та гармонійною.
 • Широкий спектр показань – універсальність saypha® забезпечує можливість застосування одного препарату для корекції будь-яких видів дефіциту тканин. Незалежно від об’єму введеного препарату не впливає на природність міміки. Концентрація гіалуронової кислоти в saypha® є однією з найбільш фізіологічних за порівняльним аналізом з іншими препаратами ГК.

Saypha® відповідно до відкритої інформації, представленої компанії CROMA (Austria)

 • характеристики гіалуронової кислоти, що міститься в препаратах серії saypha® – на сьогоднішній день один з найбезпечніших, «природних» і фізіологічних внутрішньошкірних імплантатів для контурно-об’ємної пластики.

Результат:

 • Максимально природний
 • Довгостроковий
 • Абсолютно контрольований
 • Відсутність контурування
 • Виключення гіперкорекції
 • Можливість роботи з дуже молодими пацієнтами

Технологія виробництва MACRO є багатоступеневим процесом із застосуванням добре відомого BDDE як ретикулюючого агента.

Что такое MACRO

Точне будівництво ланцюгів ГК. Винятково чиста та натуральна гіалуронова кислота нетваринного походження використовується як основа технології MACRO.

Что такое MACRO

Утворення попередньої додаткової сітчастої структури ГК без використання BDDE. Процеси ретикуляції проводяться з вже ретельно і певним чином побудованими по відношенню один до одного ланцюгами ГК, що надає всій системі додаткову стабільність та суперпластичність.

Что такое MACRO

Утворення поперечних зв’язків. Технологія виробництва MACRO є багатоступеневим процесом із застосуванням добре відомого BDDE (бутандіоловий дигліцидиловий ефір) як ретикулюючого агента. На цьому етапі виходить стабільна, дуже щільна мережа ГК без домішок.

Что такое MACRO

Процес гомогенізація MACRO- технологія оптимізації віскоеластичних властивостей дозволяє отримати м’який, віскоеластичний монофазний гель з високим рівнем еластичності, що є дуже важливим моментом для кінцевого естетичного результату. Високий рівень гомогенізації досягається завдяки додатковому MACRO процесу гомогенізації.

Что такое MACRO

Процес очищення. MACRO – процес очищення дозволяє досягти абсолютної чистоти та безпеки імплантату. Удосконалений та безперервний метод очищення гарантує видалення гелю всіх небажаних компонентів. У препаратах серії saypha® залишковий вміст BDDE (бутандіоловий дигліцидиловий ефір) нижче 1 мільйонної частки.

Что такое MACRO

Видалення кисню. Технологія виробництва MACRO завершується видаленням із гелю кисню. Цей заключний етап збільшує стабільність гелю у шприцах.