Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

FAQ

Питання та відповіді

Препарати гіалуронової кислоти Saypha можна придбати в одному з наших офісів. Отримайте детальну консультацію, зателефонувавши по наших телефонах або замовте зворотній дзвінок. Зверніть увагу, препарати контурної пластики Saypha продаються лише за наявності сертифіката/диплому про медичну освіту. Косметична серія догляду після проведення процедури Skin Care розповсюджується вільно.
Результат видно відразу після проведення процедури. Слід зазначити, що точний результат процедури можна буде побачити лише після повного загоєння шкіри, в середньому це займає кілька діб. Для більш швидкої регенерації шкіри рекомендує використовувати «засоби догляду після проведення процедури з використанням імплантатів» - Skin Care."
Головним компонентом у складі препаратів Saypha Filler є гіалуронова кислота з високим ступенем гомогенізації (походження – нетваринна, біосинтезована). Ступінь концентрації гіалуронової кислоти у препаратах у межах фізіологічно допустимого рівня, тобто 23 мг/мл. Детальніше можна дізнатися в нашій статті "про ін'єкції гіалуронової кислоти".
Saypha філери за короткий час позбавляють від зморшок, в'ялості шкіри, втраченого об'єму. Також можна скоригувати риси обличчя, його овал, а також моделювати форму губ. Звертаємо Вашу увагу, що якщо використовувати косметику Skin Care, це не тільки прискорить відновлення шкіри після процедур і покращить її вигляд, але й продовжить ефект від контурної пластики.
Косметична серія догляду за шкірою Skin Сare розповсюджується вільно. Придбати препарат гіалуронової кислоти Saypha Filler, Volum або Rich можна лише за наявності сертифіката або диплома про медичну освіту.

Поставити своє запитання