Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Переваги

Основні переваги контурної пластики:

Контурна пластика дозволяє помітно змінити зовнішній вигляд, не вдаючись до хірургічного втручання. Корекція філерами не займає багато часу, реабілітаційний період триває недовго і добре переноситься пацієнтами. Процедура малоінвазивна, а отже, менш травматична і не вимагає тривалого реабілітаційного періоду. Процедури контурної пластики дозволяють виконати корекцію, не змінюючи звичного ритму життя.

Б’ютифікація обличчя філерами гіалуронової кислоти – одна з найбільш популярних косметологічних процедур. Ця речовина міститься в людському організмі, тому є максимально біосумісною. У філерах найчастіше використовується гіалуронова кислота нетваринного походження. Вона ж є максимально безпечною. Філер зв’язує та утримує молекули води, надаючи потужний гідратуючий ефект.

Крім цього, гіалуронова кислота стимулює вироблення колагену та еластину, що підвищує тургор шкіри. Висока сумісність молекул гіалуронової кислоти з тканинами людини забезпечує прогнозований та пролонгований результат. Контурна пластика філерами на основі гідроксіапатиту кальцію спрямована на волюмізацію та омолодженню. Яскраво виражений омолоджуючий ефект, можливий за рахунок особливої ​​дії речовини.

До складу філера входить гель-провідник і, власне, гідроксіапатит кальцію. Гель-провідник наповнює тканини та заповнює втрачені об’єми, а гідроксіапатит кальцію запускає активність фібробластів, стимулюючи вироблення колагену та еластину. Через приблизно 4 місяці гель-провідник розсмоктується і на його місці утворюється нова тканина. Це забезпечує пролонгований результат після виведення препарату з організму. Тривалість ефекту коливається від 9 до 24 місяців.

Ефект та результат проведення контурної пластики за допомогою філерів Saypha

Філери Saypha створені компанією Croma – виробництвом із півстолітньою історією, заснованим австрійськими аристократами, яке є еталоном надійності та безпеки. Унікальність наповнювачів полягає у особливій системі виробництва. MACRO (MAtrix CROsslinking) гарантує бездоганну чистоту продукту, природний та прогнозований результат, комфорт для лікаря та для пацієнта.

До складу входить високомолекулярна гіалуронова кислота нетваринного походження. Стабільна кислотність (РН=6,5-7,5) та осмолярність 200-400 мОс/кг у всіх препаратах лінійки гарантують низьку ймовірність виникнення небажаних явищ під час проведення процедури. Унікальна запатентована технологія очищення гіалуронової кислоти від залишкового бутандиелового дигліцедилового ефіру гарантує безпеку, відсутність цитотоксичності та ризик розвитку гранульом.

Стерилізація філерів проходить на пару в автоклаві перед заповненням шприца, що гарантує високий рівень безпеки (гарантія стерильності 1 до 1 000 000). Якість гіалуронової кислоти Croma відповідає сертифікатам: ISO 9001, ISO 13485, GMP.

Утворення поперечних зв’язків і високе очищення дозволяють назвати філери Saypha препаратами, які мають систему інтелект розпізнавання міжтканинного простору. Завдяки цьому філер як би «вбудовується» в тканини і забезпечує максимально природний та естетично привабливий результат. Ін’єкції шприцами Saypha комфортні для пацієнтів завдяки м’якій та плавній екструзії та унікальній розробці дизайну шприца. Дизайн авторського шприца Croma визнаний найкращим Дизайном 2017 року за версією IF «Design Award 2017».

Ультратонка голка Terumo мінімізує можливість виникнення ускладнень.

Лінійка філерів Saypha універсальна та дозволяє одним препаратом виконати корекцію кількох зон.

До серії препаратів бренду Saypha входять:

  • Saypha® Filler/Saypha® FILLER Lidocaine 0,3%. Корекція в середніх та глибоких шарах шкіри, використовуючи як голку, так і канюлю. Корекція середніх та глибоких зморшок в області обличчя, збільшення губ, корекція контуру губ, корекція атрофічних рубців;
  • Saypha®Volume, Saypha®Volume Lidocaine 0,3%. Дозволяє виконати корекцію в глибоких шарах дерми та супраперіостально, використовуючи як голку, так і канюлю. Призначений для вирівнювання глибоких зморшок та шкірних депресій, носогубних складок, моделювання об’єму губ та відновлення об’ємів обличчя (вилиці, підборіддя, ніс, скронева область, кути нижньої щелепи).
  • Saypha® Volume Plus Lidocaine. Розгладжує глибокі зморшки та складки, призначений для моделювання та відновлення об’ємів обличчя (вилиці, підборіддя, ніс, скронева область, кути нижньої щелепи).
  • Saypha® Rich. дозволяє виконати біоармування в поверхневих та середніх шарах шкіри. Області застосування: біоревіталізація, біоармування зморшок та векторний ліфтинг.