Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Безпека

CROMA – еталонний стандарт безпечного філера.

Контурна пластика – найпопулярніша сучасна процедура для швидкого та радикального перетворення, ефективної корекції дефектів. Грамотний підхід лікаря-косметолога та правильно підібраний препарат мінімізують ризик виникнення ускладнень та гарантують безпеку.

Основні протипоказання до проведення контурної пластики:

 • Імунні захворювання та інфекції;
 • Онкологічні захворювання;
 • Захворювання щитовидної залози;
 • Вагітність та лактація;
 • Схильність до утворення келоїдних рубців;
 • Хронічні захворювання внутрішніх органів у стані рецидиву;
 • Цукровий діабет І та ІІ типу;
 • Гемофілія;
 • Алергія на складові препарату;
 • Шкірні захворювання на активній стадії;
 • Реабілітаційний період після проведення пілінгів та шліфувань;
 • Захворювання системи згортання крові.

Ускладнення після проведення контурної пластики

Серед побічних ефектів під час проведення процедур контурної пластики, які вимагають лікування і проходять мимовільно, можна виділити запалення. Клінічні ознаки запалення:

 • Підвищення локальної температури. Пов’язано з посиленням кровотоку та прискоренням обмінних процесів в області ін’єкції;
 • Ерітема. Виникає внаслідок розширення кровоносних судин та уповільнення кровотоку;
 • Набряк. Пов’язаний зі скупченням ексудату в м’яких тканинах;
 • Порушення функції шкіри.

Ускладнення при процедурах контурної пластики можуть виникати при прогресуванні запалення, що веде до інфекційних процесів. Така реакція може виникнути через порушення правил асептики та антисептики під час процедури або на початку реабілітаційного періоду.

Також ускладнення можуть виявлятися у вигляді алергічних реакцій як імунної відповіді організму. Філери сприймаються організмом як імплантат, це може бути причиною стресу імунної системи. Косметолог у своїй практиці може зіткнутися з алергічними реакціями гіперчутливості сповільненого та негайного типу. Гіперчутливість негайного типу може розвиватися протягом декількох хвилин і викликана утворенням антитіл проти алергенів і супроводжується розширенням судин, підвищенням проникливості судин, набряками, висипом, свербінням. До грізних ускладнень загального характеру відносять набряк Квінке та анафілактичний шок.

Гіперчутливість уповільненого типу розвивається протягом кількох діб і супроводжується запаленням і ущільненням тканин, у результаті її інфільтрації Т – лімфоцитами.

Лікарські помилки та неправильне виконання технік введення наповнювачів призводять до міграції філера, фіброзирозів, асиметрії та гіперкорекції, виникнення ефекту Тіндаля, некрозу. Препарати сумнівної якості можуть спричинити алергічні реакції на ретикулюючий агент.

Saypha – гарантія абсолютної безпеки та бездоганного результату

Філери Saypha задаали нові, вищі стандарти безпеки. Високі стандарти якості відповідають сертифікатам ISO 9001, ISO 13485, GMP. Токсикологічні випробування та випробування на біосумісність відповідають вимогам ISO 10993, що свідчить про повну біологічну безпеку для пацієнта.

Філери Saypha не викликають алергічних реакцій, немає необхідності проводити тест на алергічну реакцію перед початком процедур. У їхньому складі – високомолекулярна гіалуронова кислота нетваринного походження. Унікальний процес очищення препарату від ретикулюючого агента гарантує мінімальний ризик виникнення побічних ефектів та ускладнень. У процесі очищення видаляються всі залишкові речовини, що не вступили у зв’язок із матрицею, протеїни та ендотоксини. На завершення видаляються залишки кисню для поліпшення стійкості речовини, що знаходиться в шприці. У філерах Saypha міститься найнижча кількість зшиваючого агента, в порівнянні з іншими існуючими гіалуроновими наповнювачами. BDDE –≤2 ppm (0.05%)- один із найменших показників на ринку, ендотоксинів – менше 0.5 (eu/мл), молекули О2 – відсутні.

Етап фінальної стерилізації відбувається на пару в автоклаві, що гарантує абсолютну безпеку (гарантія стерильності 1 до 1000000).

Філери Saypha не викликають набряк та виключають ризик виникнення гіперкорекції. Імовірність відстрочених патологічних змін (таких як некроз, контурування, фіброз) є мінімальною. Унікальний авторський метод гомогенізації зшитої та незшитої гіалуронової кислоти робить філери максимально фізіологічними, екструзію плавною, а процедуру максимально комфортною для пацієнта.

Шприци Saypha розроблені за унікальним дизайном. Croma шприц удостоєний звання «Найкращий дизайн 2017» за версією IF «Design Award 2017». Короткий скляний шприц із обертанням на 360º має спеціальну форму поршневого стрижня та забезпечує практично безболісне введення.