Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Пацієнтам

Продукція Saypha® – це препарати для контурної пластики Saypha® Filler та Saypha® Volume, мезотерапії та біоревіталізації — Saypha® Rich, а також косметика для догляду за шкірою обличчя Princess Skincare виробництва всесвітньо відомої компанії CROMA, Австрія. В основі всієї продукції – гіалуронова кислота з надвисоким ступенем очищення та оптимальною в’язкістю, що забезпечує максимальну безпеку застосування та ефективність результату.

Чем отличаются филлеры Saypha®

Буклет Saypha print

Чим відрізняються філери Saypha®

Saypha® Filler, Saypha® Volume,Saypha® Richдермальні філери, призначені для ін’єкцій, їхня відмінність у концентрації гіалуронової кислоти та ступеня стабілізації. І це визначає їх функціональне призначення, тобто які проблеми вони вирішують: омолодження шкіри, корекція зморшок, формування об’ємів, а також області їх застосування та глибина введення.

Процедури, які проводяться за допомогою Saypha®

Ін’єкційні препарати на основі гіалуронової кислоти ефективно вирішують широкий спектр завдань від глибокого зволоження та живлення, оздоровлення та омолодження шкіри, розгладжування зморшок до серйозних завдань контурної пластики.

За допомогою філерів Saypha® проводяться процедури мезотерапії та біоревіталізації, які допоможуть значно покращити стан шкіри на обличчі, шиї, руках, а також у зоні декольте.

Завдяки унікальній технології MACRO, наші філери можна використовувати як для заповнення неглибоких зморшок молодої шкіри, так і для корекції глибоких зморшок.

Препаратами гіалуронової кислоти проводяться процедури:

  • зі збільшення,корекції форми губ,
  • заповнення носогубних складок,
  • корекція форми підборіддя, вилиць та багато іншого.

Компанія CROMA комплексно піклується про красу та молодість наших пацієнтів, і тому пропонує косметику для догляду за шкірою з гіалуроновою кислотою. Saypha допоможе посилити та закріпити результат від ін’єкційних процедур, а також продовжити ефект від їх застосування, дбайливо доглядаючи за шкірою, максимально зволожуючи, живлячи та захищаючи від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Будьте красивими, молодими та досконалими з Saypha®!