Saypha Volume

Saypha (Princess) Volume

Спеціалізовані клінічні дослідження, проведені Croma, підтвердили ефективність та профіль безпеки Saypha® VOLUME при його використанні за показаннями. Дослідження з ГК-філерами демонструють схожі результати терапії у людей різної етнічної приналежності або типу шкіри.

Saypha® VOLUME добре переноситься та показує тривалі результати.

Переважна більшість небажаних явищ, про які повідомлялося в ході клінічних досліджень, були пов’язані з травматизацією під час процедури, наприклад: реакції в місці ін’єкції, набряк та біль, які зазвичай очікуються після введення філера, легкі за ступенем тяжкості та проходять без втручання протягом 5 -14 дн

Крослінгована гіалуронова кислота saypha® VOLUME:

  • Концентрація ГК – 2,3% (23 мг/мл)
  • Зшиваючий агент – BDDE
  • Голка – 2 x 27G ½» тонкостінна голка
  • Область введення – Глибока дерма або підшкірна клітковина
  • Час знаходження в тканинах – Не менше 9 місяців

Область застосування препарату вказана на малюнку нижче:

Saypha Volume

Гіалуроновий філер Saypha Volume, раніше відомий як Princess Volume, один з найпопулярніших філерів у світі для відновлення втрачених об’ємів обличчя. Він дозволяє зробити контурну корекцію в глибоких шарах дерми, застосовуючи надкісткове та супраперіостальне введення з використанням голки або канюлі.

Філер гіалуронової кислоти Saypha Volume призначений для таких процедур:

  • Корекція глибоких зморшок та складок. Характеристики наповнювача дозволяють виконати повну корекцію даної проблеми з пролонгованим ефектом (до 12 місяців);
  • Моделювання таких ділянок, як кути нижньої щелепи, підборіддя, ніс, скронева область, вилиці;
  • Відновлення об’ємів обличчя.

Філер гіалуронової кислоти Saypha (Princess) Volume для об’ємної корекції відрізняється доведеною безпекою. Одним із найважливіших показників безпеки гіалуронових наповнювачів є залишкова кількість зшиваючого агента BDDE. Фактор BDDE впливає реагування тканин на введення наповнювача. Рівень якості гіалуронового філера залежить від залишку BDDE.

Чим менше зшиває агента, тим вища якість філера. Згідно з регулюючим стандартом Європейської фармакопеї, нижня межа норми залишку BDDE у філерах має досягати до 0,1%. Наповнювач Saypha (Princess) Volume містить -≤2 ppm (0.05%) залишкового ретикулюючого агента BDDE, – це найнижчий показник серед усіх гіалуронових філерів, що існують на сучасному ринку. У цьому вміст ендотоксинів – менше 0.05 (eu/мл), молекули кисню відсутні. Це свідчить про відсутність цитотоксичності та ризику розвитку гранульом.

Філер Saypha (Princess) Volume абсолютно безпечно можна поєднувати з іншими філерами. Він показує максимально природні результати, оскільки має систему інтелект-розпізнавання міжтканинного простору. Завдяки цьому філер Saypha органічно та рівномірно розподіляється у м’яких тканинах. Результат після такої корекції виходить дуже натуральним та естетично привабливим.

Saypha (Princess) Volume має стабільну кислотність (РН=6,5-7,5) та осмолярність 200-400 мОс/кг, що гарантує відсутність неприємних відчуттів (болючості та печіння) під час проведення корекції. Філер Saypha Volume очищається від нестабілізованої гіалуронової кислоти, що забезпечує відсутність набряків під час та після процедур.