Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Протоколи біоревіталізації

Біоревіталізація – прогресивний спосіб боротьби з передчасним старінням та порушенням водного балансу шкіри. Зниження вмісту гіалуронової кислоти (ГК) призводить до втрати пружності та еластичності шкіри, а також до появи зморшок. Саме гіалуронова кислота регулює процес утримання води в дермі, що так важливо для підтримки молодості. Біоревіталізанти на основі ГК сприяють швидкому ефекту омолодження, забезпечуючи оптимальний перебіг обмінних процесів у шкірі та її регенерацію.

Порядок проведення процедури

Перший етап – очищення шкіри від макіяжу, шкірного сала та забруднень. За бажанням пацієнта, при низькому больовому порозі лікар наносить місцеву анестезію – знеболювальний крем з лідокаїном. Після закінчення дії крему лікар знімає засіб та обробляє шкіру хлоргексидином. Далі – введення препарату обраним способом, оптимальним для вирішення проблем пацієнта. Після завершення процедури за потреби можна нанести крем від гематом.

Методики проведення біоревіталізації

Найпоширенішим і найпростішим способом проведення процедури біоревіталізації є ін’єкційний метод. Однак, існують і альтернативні способи виконання процедури, такі як іонофорез та лазерна біоревіталізація.

Іонофорез, або гальванічна біоревіталізація – апаратна косметологічна процедура, що здійснюється за рахунок впливу струму низької напруги. Завдяки цьому впливу відбувається введення іонізованих молекул у серединні шари шкіри. Така маніпуляція стимулює кровообіг та посилює проникаючу здатність препаратів.

Лазерна біоревіталізація – неіванвазивний метод омолодження, що дозволяє використовувати гіалуронову кислоту за допомогою дії діодного лазера. Лазерне випромінювання стимулює активність роботи фібробластів, відповідальних за вироблення власних колагену та еластину. Під впливом лазера низькомолекулярні частинки ГК проникають у дерму та заповнюють міжклітинний простір.

Безін’єкційні методи менш травматичні і не потребують реабілітаційного періоду, проте ін’єкційна біоревіталізація потребує меншої кількості сеансів та забезпечує найбільш виражений результат.

Ін’єкційна техніка проведення процедури

Біоревіталізант може вводитися згідно з кількома техніками:

  • Техніка наппаж – часті, дробові мікроін’єкції на 2/3 скосу голки, при постійній подачі препарату. При такому способі введення частина препарату виявляється в епідермісі, частина в шарі сосочкового шкіри (залежить від глибини ін’єкції), а частина виявляється на поверхні шкіри;
  • Техніка папули – введення препарату в дерму глибину 1-2 міліметри під кутом 30-45 градусів, на відстані 1-2 сантиметри. Лінії вкола розташовуються лініями Лангера. На місці проколу утворюються папули (депо препарату), які сприяють максимально пролонгованій дії препарату;

Лінійна техніка – введення голки імітує лінійне введення, частіше застосовується для корекції зморшок. Препарат вводиться під час зморшок і складок, без проміжків. Біоревіталізант вводиться під час руху голки назад у вигляді лінії. Лінії, що утворилися, створюють одну суцільну лінію, що піднімає зморшку.