Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Методики проведення контурної пластики

Особливості введення препаратів серії Saypha® для вирішення певних завдань контурної пластики

Компанія CROMA створила препарати серії saypha® для максимально природного естетичного результату.

Застосовувати універсальні препарати saypha® можна для проведення корекції на всіх рівнях дерми в будь-якій зоні обличчя. Філер надзвичайно еластичний. За кілька днів у зоні заповненого об’єму патологічних ущільнень не пальпується.

Система інтелект – розпізнавання міжклітинного простору дозволяє препарату гіалуронової кислоти “вбудовуватися” в структуру того шару дерми, в який було введено імплантат.

Відповідно, у глибоких та середніх шарах дерми навіть при імплантуванні дуже великих об’ємів, saypha® плавно розподіляється та не викликає контурування меж введення. Це неодноразово перевірено та підтверджено нашими спеціалістами та іноземними незалежними експертами.

Завдання:

Чіткі контури

При створенні контуру (контур губ, колон фільтруму) рекомендовано найбільш поверхневе введення saypha® Volume. Контур при цьому буде природнішим, еластичним.

Гарантовано виключення ризику грануляцій та вираженого натягу тканин, як при використанні більш щільних гелів.

Поповнення дефіциту об’єму м’яких тканин обличчя

Дефіцитні об’єми носогубних складок, підборіддя, овалу обличчя та губ (зазвичай у клієнтів зрілого віку) та їх заповнення – одна з основних та найбільш затребуваних процедур. Безумовно, введення в таку зону великого об’єму щільних філерів загрожує вираженою різницею тургору тканин, дуже помітною при міміці. Також високий ризик ішемії та тривалого набряку. У віддалені терміни може розвиватися дерматопороз.

Еластичність saypha® Volume дозволяє вводити максимальні об’єми препарату внутрішньодермально, використовуючи поєднані техніки введення на різні рівні дерми в одній зоні. Вже через 0,5 – 2 тижні пальпаторно зона корекції має рівномірну щільність з ідеальним розподілом препарату в тканинах.

Поєднання saypha® Filler та saypha® Volume на різних рівнях дерми дозволяє отримати будь-яку індивідуальну архітектуру форми та об’єму.

Універсальна реконструкція

У пацієнтів зрілого віку для максимального результату необхідні активна стимуляція обміну, відновлення структури міжклітинного матриксу та поповнення дефіциту ГК на всіх рівнях дерми.

Пролонговану біоревіталізацію препаратом saypha® Rich можна поєднувати в одній сесії з процедурою контурної пластики.

При використанні цієї комбінації препаратів виражений терапевтичний ефект корекції зон обличчя, шиї, декольте та рук досягається у максимально короткі терміни.

Багаторівнева реконструкція

Прекрасні результати комплексного ліфтингу та омолодження можна отримати, поєднавши контурну пластику, біоармування та біоревіталізацію. Після проведення біоревіталізації препаратом saypha® Rich проводиться процедура контурної пластики препаратом saypha® Filler на поверхневому рівні дерми з використанням невеликих об’ємів препарату, який ідеально вирівнює рельєф шкіри.

На рівні середніх зморшок рекомендовано біоармування saypha® Filler.

Після попередньої процедури біоармування, Saypha® Volume вводиться в глибокі шари дерми. Залежно від поставленого завдання, препаратом проводять заповнення та рівномірний розподіл по всій зоні дефіцитного об’єму або проводять глибоке армування.

При подібній техніці 3-4 шприца препарату зазвичай достатньо для повної корекції обличчя, шиї та декольте.

Результат повністю зіставний з пластичною хірургією. При цьому пацієнту гарантується максимальний рівень безпеки та безболісності.

Універсальність препаратів saypha® – це найвищий рівень культури та аристократизму в практичній косметології, що дозволяє по-новому поглянути на кінцевий естетичний результат.

Сподіваємося, наш досвід допоможе Вам отримати справжнє задоволення від роботи з препаратами saypha® та безліч вдячних клієнтів!