Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Курси косметології

Курси з контурної пластики – можливість розширити свої знання та перелік послуг у галузі ін’єкційної косметології та, як наслідок, – підвищити дохід. Лікар-косметолог повинен постійно розвиватись, щоб бути в курсі всіх інновацій! Навчання у провідних фахівців естетичної медицини – вагомий внесок у створення власного імені як бренду.

Курси косметолога (Київ, Одеса) — по контурній пластиці дозволяють ознайомитись із найновішими представниками препаратів для естетичної медицини.

Матеріали навчального центру TOTIS будуть корисні лікарям-косметологам, які хочуть досягти нових вершин у професії, отримати цінні знання, практичні навички та освоїти авторські техніки найкращих професіоналів.

Чому можна навчитися?

Лише у 2018 році 1436 косметологів пройшли навчання разом із TOTIS – курси косметолога Київ. Ми проводимо близько 539 заходів на рік у всіх великих містах України, а також організовуємо виїзні програми навчання на базі R&D (Research & Development) на заводах країн-виробників у Європі.

Серед актуальних тем контурної пластики лікарі-косметологи мали змогу освоїти такі:

  • Первинне навчання по контурній пластиці, постановка руки голкою та канюлею;
  • Анатомія небезпечних зон, особливості та патогенез вікових змін верхньої, середньої та нижньої третини обличчя. Корекція у небезпечних для ін’єктування областях. Навколоротова область. Анатомічний аналіз старіння, методи корекції губ, колон фільтруму, носогубної складки, зморшок: маріонетки, кисетних, посмішки;
  • Векторний ліфтинг та біоармування – метод ефективної профілактики та корекції гравітаційного птозу;
  • Патогенез вікових змін та корекції зони нижньої щелепи, підборіддя;
  • Корекція вікових змін скроневої області, лоба, міжбров’я та області брови;
  • А також багато інших тем у поєднанні Live-демонстраціями та презентаціями інноваційних авторських методик.

Хто навчає?

Навчальні лекції, курси косметолога проводять наші експерти – провідні фахівці країни, кандидати наук, міжнародні спікери, професіонали з значним досвідом практики та бездоганною репутацією.

Ми співпрацюємо з 23 професійними спікерами, серед яких:

  • Марина Ландау – лікар-дерматолог, Президент Ізраїльського товариства дерматологів та пластичних хірургів, член ради міжнародного товариства дерматологів та пластичних хірургів, член Американської академії дерматологів, провідний лектор Європейського та Американського товариства дерматологів, лектор у Тель-Авівському університеті;
  • Пітер Палхазі (Угорщина) – MD, пластичний хірург, анатом, що спеціалізується на ринопластіці, мамопластіці, інтимній пластикі. Спікер та постійний доповідач міжнародних конгресів та симпозіумів, семінарів, дисекційних та анатомічних курсів. Співавтор спеціалізованих видань з ринопластики;
  • Дмитро Гарбузов — автор ін’єкційних методик із контурної пластики та омолодження, керівник мережі косметологічних клінік DECOclinique, практикуючий тренер та спікер міжнародних конференцій;
  • Андрій Данилюк – лікар-хірург, сертифікований тренер з інвазивних методик в естетичній та регенеративній медицині «Professional Medical Group», директор центру експертної косметології та навчального центру «Естетик-Сенсей»;

Незамінне навчання для косметологів у галузі естетичної медицини

Курси косметології – реальний шанс для кожного фахівця естетичної медицини підвищити рівень свого професіоналізму та збільшити потік клієнтів. Курси косметолога дають не лише диплом, яким можна поповнити настінну колекцію в кабінеті, а й вузькопрофільні практичні знання, яких не отримаєш у медичному університеті.

Компанія TOTIS вважає навчання косметологів України однією зі своїх головних місій. Тисячі фахівців вже вийшли на новий рівень експертності, завдяки безлічі навчальним заходам, присвяченим таким темам, як контурна пластика, мезотерапія, біоревіталізація, біорепарація, пілінги, лікування акне, лікування куперозу та розацеа, корекція фігури (робота з прямими та непрямими ліполітиками) доглядові процедури для різних проблем шкіри.

Курси косметолога (Київ, Харків та ін.) дозволяють отримати цінні знання, які стосуються затребуваних тем, та ознайомитися з перевагами препаратів, які вони використовують у своїй роботі. Курси ін’єкційної косметології користуються величезною популярністю у косметологів з вищою медичною освітою, оскільки цей напрямок вимагає поглиблених знань у галузі анатомії обличчя. Навчання косметології в галузі контурних корекцій – корисний та необхідний внесок у власний розвиток для кожного косметолога-ін’єкціоніста. Компанія TOTIS організовує курси ін’єкційної косметології у всіх великих містах України (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів тощо).

Секрети найкращих професіоналів «з перших вуст»

Спікерами школи косметології TOTIS є висококваліфіковані професіонали у сфері естетичної медицини. Це кандидати та доктори медичних наук з багаторічним стажем роботи, автори унікальних методик.народні лектори. Експерти TOTIS діляться своїми знаннями як у рамках масштабних конференцій, так і у форматі семінарів та онлайн-лекцій. На розгляд виносяться лише найактуальніші і злободенні теми (найактуальніші тренди у світі контурної корекції, наприклад).

Знання, здобуті після такого навчання, допоможуть кожному косметологу вдосконалити свою роботу та, в перспективі, збільшити свій дохід. Навчання для косметологів має бути різнобічним та стосуватися всіх аспектів роботи спеціаліста. Крім теоретичного та практичного аналізу безлічі методик і технік у роботі, TOTIS приділяє достатньо уваги навчанню косметологів у галузі просування власного бренду, а також активно навчає косметологів технікам продажів.

Наші курси косметолога, навчальні семінари, зарекомендували себе як найбільш дієві для отримання базових знань, а також для продуктивного підвищення кваліфікації.