Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Філери Saypha (Princess)

Контурна пластика

Контурна пластика – найефективніший безопераційний метод омолодження. Буквально на очах відбувається перетворення шкіри. Насичена вологою пружна шкіра та чіткі контури обличчя – не просто розкіш, а необхідний мінімум для жінки, щоб вийти на вулицю із чудовим настроєм. Адже кожна жінка створена для того, щоб захоплювати та радувати оточуючих своєю красою.

А для того, щоб рятувати цей світ, доводиться і попрацювати. Бути гарною – це робота. І вся сучасна косметологія працює в ім’я краси, щоб полегшити цю роботу. Звичайно, існують різні препарати для контурної пластики і не варто кидатися у вир із головою, довіряючи кожному хто скаже чарівне – «контурна пластика».

Професіоналізм + багатий позитивний досвід = молодість та краса

Заходячи до кабінету до косметолога, не полінуйтеся дізнатися заздалегідь про його рівень кваліфікації та не соромтеся попросити сертифікати про освіту. Наприклад, побачивши сертифікат від Saypha, ви можете бути впевнені, що ви не помилилися. Ця компанія має серйозний багаторічний досвід роботи (в основному в Європі), до того ж користуються своїми науковими розробками в галузі косметології.

Філери контурної пластики Saypha створені на основі гіалуронової кислоти. Справді цей матеріал творить дива зі шкірою. По суті, повернення гіалуронової кислоти, як природного компонента позаклітинного матриксу дає шкірі функціонувати і виглядати як в юності. Вдячна шкіра, зволожена і насичена всім необхідним, починає підтягуватися, зникає дрібна сіточка навколо очей, носогубні складки, нелегкі «відбитки смутку» на лобі, контури обличчя стають чіткішими і посмішка засяє на вашому обличчі по-новому.

Важливим фактом залишається безпека контурної пластики. Компанія CROMA зробила все можливе і неможливе для того, щоб розвіяти будь-які сумніви:

 • Придбати та користуватися препаратами Saypha мають право лише навчені за програмою компанії фахівці з медичною освітою;
 • Препарати зареєстровані та сертифіковані відповідно до всіх існуючих норм;
 • Позитивні відгуки та 10-річний досвід застосування..

Контурна пластика – природний спосіб провести час

Кожен день нашій шкірі доводиться боротися за молодість і красу з негативним впливом часу, злощасної екології, прекрасних, але жахливих сонячних променів тощо. Будь-яка жінка знає про необхідність сонцезахисних кремів та здорового способу життя. Але цього буває недостатньо. Тому що проти впливу часу на організм людини ще не вигадали профілактики.

Проте обдурити деякі природні процеси цілком можливо. Вже давно вченими було помічено, що зморшки та втрата пружності шкіри з’являється внаслідок недостатнього вироблення колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Тобто, доставивши безпосередньо в дерму гіалуронову кислоту, включаються природні біохімічні процеси, йде активне омолодження клітин. Отже, дива філерів контурної пластики Saypha:

 • Оптимальна фізіологічність та засвоєння в тканинах;
 • Універсальність у застосуванні для вирішення різних дефектів – від дрібної сіточки до глибоких складок та від втрати пружності до відновлення контурів обличчя;
 • Короткочасність та мінімальність негативних наслідків;
 • Максимальна безболісність;
 • Чудова тривалість ефекту омолодження від 6 місяців до року.

Принцес філер: відгуки косметологів та клієнтів

Компанія Croma Pharma виготовляє ін’єкційні філери, відгуки про які залишають як професійні косметологи, так і їх задоволені клієнти. Створені за інноваційною технологією MACRO, вони здатні розпізнавати міжтканинний простір і буквально вбудовуватись у клітини шкіри.

Saypha Filler – відгуки про препарати лінійки від клієнтів:

 • максимально натуральний результат;
 • свіжа, молода, підтягнута шкіра, як у молодості;
 • безболісні ін’єкції;
 • відсутність набряків та алергічних реакцій після процедури;
 • немає потреби спеціально готуватися до сеансу.

Якщо аналізувати відгуки про Croma Saypha Filler з боку лікарів-естетистів, можна відзначити такі позитивні нюанси препарату:

 • однорідна структура з високим рівнем в’язкості, що забезпечує ідеальну наповнюваність;
 • комфортне плавне введення субстанції з мінімальним тиском;
 • безпека та відсутність патологічних процесів після використання філера в косметології.

Хороші відгуки філер отримує завдяки правильній підготовці високомолекулярної гіалуронової кислоти. Це дозволяє задіяти весь потенціал корисного компонента і досягти максимального омолоджуючого ефекту. Абсолютна біологічна сумісність досягається за рахунок використання “з’єднувальних мостів” та зшивання гіалуронової кислоти за допомогою BDDE.

Філери під очі відгуки отримують від тих, хто вирішив позбутися мішків за допомогою заповнення носослізної борозни гіалуроновою кислотою. Процедура допомагає не лише усунути грижі в періорбітальній зоні, а й покращити колір шкіри за рахунок освітлення темних кіл під очима.

Опис лінійки

Лінійка філерів для контурної пластики від Croma Pharma включає кілька препаратів із різними наповнювачами для створення того чи іншого ефекту. Ціна Croma Saypha Filler залежатиме від типу препарату та його складу.

На даний момент косметологам доступні такі види філерів:

 • Volume Lidocaine – містить високу концентрацію лідокаїну для глибокого знеболювання;
 • Volume Plus Lidocaine – використовується під час сеансів реконструктивної терапії та поповнення об’єму середньої третини обличчя;
 • Saypha Volume – відгуки дозволяють віднести його до високоефективних препаратів для усунення вікових змін, згладжування складок та зморшок;
 • Saypha Filler – біоревіталізант широкого спектру дії для збільшення губ та корекції поверхневих зморшок;
 • Saypha Rich – засіб на основі гліцеролу, який у рази посилює корисні властивості гіалуронової кислоти;
 • Saypha Filler Lidocaine – препарат з лідокаїном для корекції губ та сеансів омолодження.

Відмінні відгуки контурна пластика отримує саме завдяки інноваційним філерам, які добре переносяться організмом та створюють натуральний пролонгований б’юті-ефект.