Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Що таке Saypha

Дермальні філери – Saypha Filler

Що таке дермальні філери, для яких цілей використовуються, які завдання вирішують, переваги їх застосування – на ці запитання ми відповімо Вам у цій статті.

Основные признаки
Австрійська компанія CROMA у 2009 р. представила спочатку в Європі, а потім і всьому світу – дермальні філери (filler) на основі гіалуронової кислоти. Препарати застосовуються для вирішення задач контурної пластики та біоревіталізації.

Компанія виробник зробила ацент на бездоганну якість та інновації, випустивши на ринок препаратів для естетичної медицини справді унікальні продукти, з високим ступенем безпеки, максимально знизивши травматичність від їх застосування. Ці препарати дають чудові результати у боротьбі зі старінням шкіри, і у клієнтів тепер є вибір та альтернатива пластичної хірургії.

Які завдання вирішують препарати?

Існують поширена думка, що дермальні філери використовуються тільки для корекції глибоких зморшок і серйозних вікових змін, проте це лише один із напрямків. Препарати saypha filler® застосовуються для заповнення неглибоких зморшок, створюючи делікатний омолоджуючий ефект, вирівнюючи структуру шкіри, максимально насичуючи її вологою. У результаті шкіра виглядає оновленою, молодшою, ніби підсвіченою зсередини. Отже, основні напрямки застосування дермальних філерів гіалуронової кислоти:

Контурна пластика – один з найпопулярніших напрямів естетичної медицини 21 століття. Світові тренди стрімко змінюються, а сучасна естетична медицина надає широкі можливості для корекції зовнішності. Сьогодні зробити губи або кути нижньої щелепи як у відомих особистостей може кожен охочий, найголовніше – вибрати висококваліфікованого та досвідченого лікаря, а також якісний та безпечний препарат. Дермальний філер Saypha – представлений у всьому світі гіалуроновий наповнювач, який відрізняється еталонною чистотою, абсолютною безпекою та фізіологічністю, а також мінімальною травматичністю.

Гіалуронові філери Saypha представлені універсальною лінійкою, яка дозволяє провести широкий спектр корекцій на всіх рівнях шкіри. Вони мають систему інтелектуального розпізнавання міжтканинного простору. Завдяки цьому наповнювач природно «вбудовується» в структуру тканин. Це дозволяє виконати максимально природну корекцію.

Filler Saypha має високу в’язкість, що дозволяє досягти бажаних об’ємів. Філери Saypha абсолютно безпечні для алергіків, перед проведенням контурної корекції немає небохідності робити тест на алергічну реакцію. Продукт стерилізується на пару в автоклаві, що дає привід переконатися в його абсолютній безпеці (гарантія стерильності 1 до 1 000 000). Унікальним є також метод виробництва філерів Saypha – MACRO (MAtrix CROsslinking). Він включає такі етапи:

 • Підготовка гіалуронової кислоти нетваринного походження, фракціонування зшитої гіалуронової кислоти;
 • Зшивання ГК за допомогою ВDDE;
 • Очищення та гомонезація. На етапі очищення видаляються залишки ВDDE, що не вступили у зв’язок з матрицею, протеїни та ендотоксини. На фінальному етапі відбувається вилучення кисню, це дозволяє збільшити стійкість філера;
 • Гомогенізація, яка дозволяє досягти стійкої 3D структури наповнювача та є запорукою фізіологічності препарату та максимально природних результатів.

Купити філери Saypha ви можете на сайті офіційного дистриб’ютора бренду Croma в Україні, – компанії TOTIS. Як офіційний представник, вона є гарантом справжності товарів та їхньої бездоганної якості. Ціна філерів вас приємно порадує, оскільки TOTIS доставляє товари напряму, без посередників і вартість продуктів не обтяжена націнкою.

Гіалуронові філери Saypha: переваги

Saypha філер – це один із небагатьох препаратів, які відповідають міжнародним стандартам безпеки. Filler може застосовуватися самостійно або в комплексі з іншими засобами та не вимагає від клієнта спеціальної підготовки.

Чому варто купити філер цієї торгової марки:

 • мінімальний ризик розвитку побічних реакцій – набряклості, фіброзу тканин, гіперчутливості;
 • рівномірний розподіл філера – створює плавні переходи та природний ефект;
 • ідеальна наповнюваність – філери дозволяють делікатно пропрацювати будь-яку зону без формування грудок;
 • комфортна процедура – ​​введення препарату не викликає дискомфорту та болісності;
 • пролонгований результат – ефект від введення філерів зберігається до 12 місяців.

Що таке філери Saypha: лінійка препаратів

Saypha філери – це повноцінна серія, яка дозволяє підібрати препарат для корекції будь-якої частини обличчя, а також для чутливих пацієнтів, які потребують додаткового знеболювання. Ціна філера доступна за запитом і залежатиме від типу препарата:

 • Rich – без лідокаїну, з гліцеролом у складі, що посилює корисні властивості гіалуронової кислоти;
 • Saypha Filler – зі знеболенням і без нього, використовується для корекції форми губ та заповнення поверхневих зморшок;
 • Volume Plus – філери з лідокаїном, що застосовуються для корекції проблемних зон середньої третини обличчя;
 • Volume – базовий препарат лінійки з анестетиком та без нього, використовується для усунення складок та зморшок.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше, що таке філер від Croma і ознайомитися з ціною Saypha Filler вже зараз.

Слайд
Слайд
Слайд
Слайд
Слайд
Слайд
Слайд