Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Біоревіталізація Saypha

Що робить saypha® RICH особливим?

Особлива комбінація гіалуронової кислоти та гліцеролу. Вода в епідермісі та роговому шарі відіграє важливу роль у підтримці м’якості та гладкості поверхні шкіри. Гіалуронова кислота та гліцерол захищають шкіру від висихання та зберігають еластичність колагенових волокон. Чим більше гліцеролу та гіалуронової кислоти міститься в шкірі, тим краще вона зволожена і, отже, краще вона захищена від передчасних ознак старіння. На жаль, синтез гіалуронової кислоти зменшується із віком.

Препарат для біоревіталізації повертає шкірі втрачену вологу, поповнюючи рівень гіалуронової кислоти і гліцеролу, що знижується, тим самим допомагаючи створити свіжий, молодий вигляд.

saypha® RICH містить одну з найвищих концентрацій ГК (18 мг/мл) серед усіх препаратів на основі не зшитої ГК для омолодження шкіри, на ринку. Використовувана нативна гіалуронова кислота має надзвичайно високу молекулярну масу — понад 3 мільйони дальтонів. Таким чином, ефект та оптимальне зволоження шкіри після процедур із застосуванням saypha® RICH можуть зберігатися протягом максимально можливого часу.

Навіщо використовується saypha® RICH?

saypha® RICH – це виріб медичного призначення на основі нативної гіалуронової кислоти та гліцеролу, який використовується для омолодження шкіри та запобігання ознакам старіння.

Процедури з saypha® RICH допомагають:

• забезпечити шкірі оптимальний запас вологи, тим самим зменшуючи видиму сухість та відсутність еластичності;
• запобігти утворенню зморшок;
• пропрацювати дрібні зморшки, такі як гусячі лапки або кисетні зморшки;
• відновити втрачене сяйво та життєву силу втомленої, пошкодженої шкіри;
• покращити зволоженість, тонус та еластичність шкіри;
• створити більш свіжий і здоровий колір обличчя.

Зволоженість шкіри важлива для гарного самопочуття та краси:

 

Гіалуронова кислота – це глікозаміноглікан, природна речовина, яка є важливим компонентом людського організму. Через його надзвичайну здатність зв’язувати надзвичайно велику кількість води (до тисячі разів більше власної ваги), вона бере участь у підтриманні водного балансу в тілі. Частка ГК у сполучній тканині та позаклітинному матриксі є визначальним фактором у натягу тканин, формі органів і тіла. Застосування гіалуронової кислоти протидіє виснаженню шкіри (близько 0,6% на рік) та вікової атрофії шкіри та надає позитивний вплив на зовнішній вигляд шкіри.