Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

Препарати для біоревіталізації Saypha Rich (Princess)

Біоревіталізація – молодість та природність

Біоревіталізація та мезотерапія – у чому різниця? Біоревіталізація, як поняття та процедура народилася відносно недавно і найчастіше цей метод називають більш загальним поняттям – мезотерапия. І якщо до останнього поняття належать всі ін’єкційні процедури мезопрепарати для омолодження шкіри, то біоревіталізація здійснюється препаратами гіалуронової кислоти. Є ще й ряд технічних особливостей застосування препаратів і специфіка призначення, тієї чи іншої процедури. Про це докладніше Ви зможете дізнатись, відвідавши наші семінари чи курси професійних косметологів..

Гіалуронова біоревіталізація – диво косметології

Справді ефект від біоревіталізації гіалуроновою кислотою легко порівняти чаклунством. Все це тому, що результат від процедури помітний практично одразу. Шкіра розгладжується, гідрується, стає пружною, доглянутою. І для досягнення результату практично не доведеться страждати, болючі відчуття – незначні, і звичайно їх не порівняти з тим, що переживають пацієнтки при пластичних операціях. Хоча насправді чарівна паличка — властивості  гіалуронової кислоти, яка, потрапляючи до дерми, забезпечує її фізіологічний, природний шлях гомеостазу. Як довго триматиметься ефект і яка стійкість результату проведеної біоревіталізації залежатиме від ряду факторів:

  • фізіологічні особливості кожного окремого клієнта;
  • професіоналізм майстра;
  • додаткового догляду після проведення процедури;
  • якість використовуваного препарату – біоревіталізанта.

Перший момент, фізіологія клієнта — непідвладний аспект, а ось решта цілком реально проконтролювати та врахувати, що дозволить отримати більш стійкий пролонгований ефект. Обов’язково варто звернути увагу, що здійснювати ін’єкційні методики має спеціаліст із медичною освітою.

Saypha біоревіталізація – вибір, гідний поваги

Якість препарату для біоревіталізації – той важливий момент, який допоможе уникнути проблем, ускладнень. Це розуміють і професіонали косметології і їх клієнти. Тому, коли йдеться про здоров’я та красу, вибирайте препарат преміум якості saypha® Rich. Як і всі препарати saypha® – біревіталізант saypha® Rich відповідає найвищим європейським вимогам, протестований та сертифікований. Препарат для біоревіталізації saypha® – результат багаторічної роботи професіоналів, які роблять ставку на інновації та якість. Саме тому біоревіталізація Saypha завойовувала мільйони шанувальників у всьому світі. Краса та здоров’я вічні цінності.