Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

О компании

Місія

«У CROMA, ми прагнемо до розробки та продажу нових продуктів, які покращують самопочуття пацієнтів та є безпечними, ефективними та простими у використанні.

Наша ціль полягає в тому, щоб встановити нові стандарти скрізь, де це можливо. »- Каже керівник CROMA.
Науково – дослідний департамент веде активні розробки у сфері молекулярної біохімії, зокрема полісахаридів та декстранів, та співпрацює з найбільшими університетами світу.

Історія

Фармацевтична компанія CROMA була заснована у Відні династією австрійських аристократів Каріном та Герхардом Принцем у 1976 році, має досвід та фундаментальні досягнення у галузі медичних досліджень, найвищого контролю виробництва та якості виробів медичного призначення.

Спочатку компанія займалася реєстрацією та розповсюдженням лікарської продукції в Австрії. Згодом збудувала завод, і активно займалася новітніми науковими розробками. Найвідоміші розробки CROMA у сфері синтетичних біоматеріалів – протектори біоматеріалів та модулятори тканинної регенерації в галузі офтальмохірургії та остеопротекторів.

На сьогоднішній день

Близько 470 людей працюють у компанії сьогодні.

CROMA поширює свою продукцію у 102 країнах через дистриб’юторів, комерційні організації продажу та стратегічні партнерства. Австрія, Бельгія, Канада, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Норвегія, Польща, Румунія, Іспанія, Швеція та США – країни, в яких розташовані дочірні компанії.

Компанія CROMA в естетичній медицині

Вам ніколи не хотілося повернути вашу молодість та згладити ознаки старіння? З CROMA ми даємо можливість реалізувати вашу мрію природним та безпечним способом.

Saypha® оживить шкіру обличчя, розкривши вашу природну красу. Наш продукт розроблений для широкого спектру косметологічних послуг:

  • прибрати зморшки, складки та рубці
  • заповнити об’єм обличчя
  • збільшити губи
  • омолодити шкіру

CROMA пишається тим, що мають можливість брати участь у створенні продукту у всіх виробничих процесах — проектування, виробництво первинної та вторинної упаковки, маркування інспекції, остаточна перевірка, стерилізація та випуск готового препарату — на відміну від більшості конкурентів на естетичному ринку.

Діяльність CROMA на міжнародному ринку

Компанія CROMA співпрацює з міжнародною агенцією LIGHT FOR THE WORLD у сфері підвищення стандартів охорони здоров’я у неблагополучних країнах, у тому числі надає країнам Африки офтальмологічну допомогу.

Герхард Принц управляє компанією вже 35 років, сьогодні допомагають йому його сини Мартін та Андреас Принц. Поява філій у Німеччині та Польщі відкрила вихід компанії на міжнародний ринок косметології та естетичної медицини. У 2007 році була куплена компанія Xcelens (Швейцарія) і увійшла разом з іншими філіями до складу CROMA під єдиним брендом.

Академія естетичної медицини CROMA була першим в Австрії навчальним закладом, який організовував унікальні курси та програми зі світовими експертами, які ділилися зі студентами останніми знаннями про новітні методики та препарати.

Гехард Принц керується наступними сімома принципами при управлінні компанією:

  • немає великих компаній без великих людей
  • вивчайте свого підлеглого (його життя, захоплення тощо)
  • має бути СВОЯ технологія продукту
  • краще дізнавайтеся ваших підлеглих і піднімайте спільно з ними бізнес
  • вносьте творчий настрій у вашу команду
  • інвестуйте в компанію

Австрійська компанія та її співробітники не зупиняються на досягнутому, шукають нові способи здивувати, порадувати та допомогти своїм споживачам. Нещодавно CROMA розпочала співпрацю з найбільшим виробником ботулотоксину, і вже ведуться наукові дослідження для розробки та випуску препаратів, що містять ботулотоксин.

За 35 років компанія стала провідною в Європі в галузі створення в’язкоеластичних матеріалів в офтальмології та ортопедії, випускаючи понад 4 мільйони шприців щороку. Досконала якість та новітні наукові технології – фактори, які дозволяють бути конкурентоспроможними, рухатися на ринку та досягати високого результату.