Warning: opendir(/home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/uploads/agni-fonts/zfoybxra.php): failed to open dir: Not a directory in /home/simildie/saypha.com.ua/www/wp-content/themes/milton/agni/agni-custom-fonts/agni-custom-fonts.php on line 170

SAYPHA - еталонний стандарт безпечного філера

Гіалуронова кислота від CROMA (Austria), фахівців в галузі ін'єкційної гіалуронової кислоти, які задали і реалізували більш високі стандарти виробництва наповнювачів на основі гіалуронової кислоти, щоб досягти найвищої якості та безпеки продукції.

Наявність сертифікатів якості: ISO 9001, ISO 13485, GMP, токсикологічні випробування та випробування на біосумісність проведені за всіма вимогами ISO 10993 (гарантує біологічну безпеку використання для пацієнтів).

CROMA (Austria) гарантує якість та безпеку за допомогою:

  • Повного контролю виробничого процесу, щоб переконатися в тому, що наші продукти відповідають усім заявленим стандартам якості та чистоти продукції.
  • 100% контроль якості шприців, щоб гарантувати абсолютну стерильність та відсутність найдрібніших частинок для безпеки наших пацієнтів.
  • Фінальну стерилізацію продукту на пару в автоклаві перед заповненням шприца. Цей процес гарантує більш високий рівень безпеки, ніж знезараження за допомогою антисептичних наповнювачів (гарантія стерильності 1 до 1 000 000, проти 1 до 1 000)

50

років фармацевтичного досвіду

100%

задоволеність клієнтів

0.05%

вміст залишкового білка

24

місяців зберігання

Крос-лінкінг MACRO

Технологія MACRO (MAtrix CROsslinking) включає 3 кроки:

  • Підготовка ГК. Правильна підготовка високомолекулярної гіалуронової кислоти дозволяє фракціонувати препарат із мінімальними втратами. Крім високомолекулярної ГК Croma додає фрагменти ГК з іншою довжиною ланцюга, щоб досягти оптимальної сітчастої побудови для найбільш правильного розподілу;
  • Зшивання (crosslinking). Зшивання гіалуронової кислоти з використанням BDDE. Сплетення ниток ГК за допомогою сполучних мостів для тривалішого ефекту препарату;
  • Очищення та гомогенізація. Видалення залишкового BDDE, залишків, що не вступили у зв’язок з матрицею, протеїнів та ендотоксинів. Вилучення з гелю кисню (покращує стійкість препарату). Унікальний метод гомогенізації гарантує стабільну 3D структуру, пластичність і фізіологічність наповнювача та комфорт для пацієнта.

Універсальність бренду

  • Лінійка препаратів Saypha багатофункціональна, що дозволяє провести повну корекцію в середніх та глибоких шарах шкіри, супраперіостально, використовуючи як голку так і канюлю, виконати біоармування в поверхневих та середніх шарах шкіри, забезпечуючи довгостроковий омолоджуючий ефект з пролонгованою гідратацією.
  • Використовуючи філери Saypha можна провести такі процедури, як аугментацію губ, корекцію контуру губ, корекція асиметрії губ, корекція атрофічних рубців, моделювання області вилиць, підборіддя, носа, скроневої області, кутів нижньої щелепи, відновлення об’ємів обличчя. А також, за допомогою Saypha Rich, біоревіталізацію, біоармування та векторний ліфтинг.
ПРИРОДНІСТЬ

Система інтелект розпізнавання міжтканинного простору та вбудовування. Унікальний метод гомогенізації гарантує стабільну 3D структуру та ефект.

ЯКІСТЬ

Гомогений та однорідний продукт для здійснення оптимального контролю над процесом та для забезпечення оптимального комфорту під час процедури. Високий рівень в’язкості.

БЕЗПЕКА

Обмежений ризик побічних ефектів та запального процесу. Не алергенний, не дає набряк. Гарантує відсутність відстрочених патологічних впливів у майбутньому.

КОМФОРТ

Найкращий дизайн 2017 за версією IF Design Award 2017, який знизив силу тиску при введенні – це додало м’якість, плавність, однорідність, комфорт пацієнта.

Дрібниці створюють бездоганність, але бездоганність - не дрібниця
Леонардо Да Вінчі

Функціональні якості CROMA

Інтрадермальні філери гіалуронової кислоти saypha® Filler, saypha® FILLER Lidocaine 0,3% дозволяють досягти натурального ефекту при корекції середніх і глибоких зморшок, збільшення губ і симетричну корекцію губ з натуральним ефектом до 9 місяців, провести естетичну корекцію рубців на строк до 9 місяців.

Saypha® Volume, Saypha® Volume with Lidocaine 0,3%, saypha® Volume with Lidocaine 0,3%, saypha® Volume plus Lidocaine – препарати для натуральної корекції глибоких зморшок та складок, для заповнення об’єму в області моделювання з терміном до 12 місяців (Volume plus Lidocaine – до 14 місяців).

Saypha® Rich – біоревіталізант із тривалим ефектом за рахунок комбінації гіалуронової кислоти та гліцеролу, неперевершений ефект біоревіталізації та біоармування досягається за рахунок високого рівня концентрації гіалуронової кислоти (18 мг/мл) та молекулярною масою 3,0 млн. Дальтон.

Філери для обличчя – одні із найпопулярніших атрибутів краси сучасної жінки. Дух перфекціонізму рухає наукою та надихає її на пошуки безпечних методів удосконалення зовнішності. Не обов’язково миритися зі своїми природними особливостями, тим більше з тими, які не надають особливого шарму, а навпаки стають розсадниками комплексів. Впевнена рука компетентного лікаря-косметолога здатна стати вершителем доленосної трансформації у вашому житті, адже дуже важливо бути впевненим та задоволеним собою – це гармонізує особистість та надає багато сил для здійснення перемог у всіх сферах життя.

Усього 1 шприц гіалуронової кислоти здатний якісно перетворити область обличчя, якою ви незадоволені. Особливо, коли йдеться про продукт, який заслужив свій авторитет на міжнародному ринку завдяки еталонній якості, природним результатам та високому ступеню комфорту у використанні. Філери Saypha (Сейфа) від австрійської компанії Croma – еталонний стандарт безпечної якості.

Saypha filer став удосконаленою версією популярного філера Princess (принцес філер). Компанія Croma вирішила рухатися вперед і ще більше покращити улюблений багатьма косметологами продукт. Тепер філер принцес став запорукою ще більш природних, гармонійних та безпечних корекцій. Оновлений наповнювач Saypha гіпоалергенний, він не викликає побічних ефектів, запалень та ризику гіперкорекції, не дає набряку при введенні, гарантує відсутність відстрочених ускладнень.

Філери сейфу мають стабільну 3D структуру, яка робить наповнювач максимально фізіологічним. Це виключає низку небажаних специфічних реакцій та забезпечує його абсолютно комфортне перебування у тканинах. Філер сейфа гарантує стабільний та тривалий результат, за рахунок зшивки за допомогою агента ВDDE. На етапі зшивання нитки гіалуронової кислоти сплітаються за допомогою з’єднувальних мостів, це надійний запобіжний захід ранньої біодеградації наповнювача.

Філери для губ Saypha комплектуються спеціальним Croma шприцом. Його спеціально розроблений дизайн забезпечує комфортне розташування в руці та зручне введення. Він обертається на 360 градусів та забезпечує плавність рухів лікаря та мінімізацію больових відчуттів для пацієнта. Придбати філери для губ преміальної якості Saypha ви можете на офіційному сайті компанії TOTIS. Там ви завжди знайдете оригінальну професійну косметику за вигідною вартістю без націнок.

Блог

Слідкуйте за нашими новинами, діліться матеріалами з колегами та дізнавайтеся першими про заходи

Підвищення кваліфікації

Навчання проводиться у затишному офісі TOTISPHARMA під чуйним керівництвом лікарів-викладачів високої кваліфікації. Групи набираються по 3 – 4 особи, можливе індивідуальне навчання.